(Pola oznaczone * są wymagane)

 
* Wybierz w jakiej sprawie się kontaktujesz:
 
Pozostałe usługi fotograficzne
Fotografia Ślubna
Fotografia Chrztu Świętego
Sesja Zdjęciowa
 
* Imię i nazwisko:
* Adres e-mail:
* Numer telefonu:
* Termin uroczystości (sesji):
* Miejsce uroczystości (sesji):
* Jak trafiliście na naszą stronę?
 
*
 
Prosimy o jak najwięcej szczegółów na temat planowanej Uroczystości (bądź sesji) - przede wszystkim, gdzie mają mieć miejsce przygotowania, ceremonia, przyjęcie. Jeśli macie już wstępne pomysły, oczekiwania, sugestie - wspomnijcie o nich w wiadomości. Pomoże nam to lepiej zrozumieć Wasze potrzeby.
 
 
* Przepisz znaki z obrazka do pola poniżej.
 
 
 

Zachęcamy Was do skorzystania z formularza obok - jest to najlepsza forma kontaktu z nami. Z uwagi na nieregularny tryb naszej pracy i częste problemy z zasięgiem, nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon. W razie pilnego kontaktu bądź potrzeby szybkiego zapytania o termin, prosimy spróbować pod nr Pauliny: 504 829 938.

Wysyłając do nas wiadomość, bardzo prosimy, byście uwzględnili przede wszystkim miejsca, w których planowana jest Uroczystość bądź w których chcecie zorganizować sesję zdjęciową. Im więcej szczegółów na temat planowanego przedsięwzięcia opiszecie, tym łatwiej będzie nam przygotować dla Was ofertę.

Drodzy, jeszcze jedna uwaga - nie umawiamy spotkań oraz sesji  na niedziele. Nasza dyspozycyjność w soboty w trakcie trwania sezonu ślubnego również może być bardzo ograniczona. Dziękujemy za Wasze zrozumienie.

 
 

  Mieszkamy na Mazowszu – pracujemy na terenie całej Polski.